Analytics Challenge: Soutěžte o 100000 Kč

16.10.2012 22:05  |  Comments Off  |  od Ondřej Šimpach  |  Akce, Články

Analytics Challenge: Soutěžte o 100 000 Kč

Zajímá vás problematika analýzy dat a predikce trendů? Chcete si vyzkoušet na reálných datech, jaké je to být analytikem? Pak je právě pro vás určena soutěž Analytics Challenge, kterou pořádá společnost Optimics za podpory AVAST Software. Zúčastnit se mohou jak studenti z libovolné vysoké školy v ČR, tak i absolventi do dvou let od ukončení studia.

Pro tři vítěze jsou připraveny finanční odměny v celkové výši 100 000 Kč. Účastníci v soutěži budou moci změřit síly se studenty takových vysokých škol, jako jsou Fakulta informačních technologií ČVUT, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT či Matematicko-fyzikální fakulta UK a další.

Soutěžící si v rámci soutěže vyzkouší praktickou predikci vývoje určitého trendu na reálných datech z byznysu. Uzávěrka soutěže je 30. listopadu 2012.

Detailní informace o soutěži Analytics Challenge a registrační formulář najdete na adrese www.optimics.cz/challenge

Comments are closed.